moda,kumaş,giyim,sac modelleri,giyim modasi,fashion,yaz modasi,kış modası,balo elbisesi,gelinlik

2014 Modası – 2014 Modası Nedir – 2014 Giyim Moda Renkler

Hayır onlar her şeyin yeni olduğunu söylüyorlar merak ediyorum – iyi eski unutulur. Moda bu sezon şeyler memnuniyetle bizim anne ve büyükanneler giydi Lekeli, yeniden girin.

1. en gözde şeylerin sıralamasında birincilik sadece diz üstünde puantiyeli elbise uzunluğudur. Bu ofis ve arkadaşlar edinmek için her ikisi için de idealdir. Malzeme dikkat – bu şifon veya pamuktan yapılır ise en iyisidir.

2.. lekeli kumaş hatlarının yere elbise de 2013 en sıcak trendleri listesinde lider. Ipek ya da saten yapılmış Bu elbise, herhangi bir yaz partisi bakmak uygundur.

3. küçük bezelye Çok moda bu sezon ve etek. Başlıca özelliği de görsel olarak kalça büyütmek için mümkün olmasıdır.

4. Tasarımcılar bezelye baskı ile sahipsiz ve keten bırakılmış değil. Bu aynı zamanda çok iç çamaşırı seksi ve sevimli görünüyor.

5. Lekeli Gömlek ve bluzlar her fashionist en gardırop vazgeçilmez bir özellik olacak. Onlar sinema ve bir disko arkadaşlarıyla iş toplantıları ve gezileri için idealdir.

 

6. Lekeli Ayakkabı ve sandalet – başka bir eğilim come yaz. Stile bağlı ayakkabılar, her zaman için şık bir aksesuar olabilir, bağımsız ve ayrı bir aksesuar olarak hizmet edebilir.

7. deri, kumaş ya da büyük veya küçük bezelye bir model ile plastik çantalar ve cüzdanlar da bu yaz büyük bir hit olacak.

8. diğer yeni çıkmış eğilim – bu eşarp ve serin yaz akşamları yürümek seviyorum kız için vazgeçilmez bir özellik olacak küçük bezelye, içinde stoles var.

. 9 şemsiye, takı ve saç klipleri: şeyler bezelye uymaz, o bezelye baskı ile aksesuarlar dikkat ediniz.

Comments are closed.